Strona główna Bez kategorii Usunięcie konta Janusza Korwin-Mikke'go przez Facebook

Usunięcie konta Janusza Korwin-Mikke’go przez Facebook

Szanowny Pan Janusz Korwin-Mikke

Z przykrością (ale bez zaskoczenia) dowiedziałem się o likwidacji przez Facebook Pana konta.Terror politycznej poprawności wszedł z butami w nasze życie.

Jak widać, Pańska walka z nim została „doceniona”, co widać po skoordynowanej akcji przeciw Panu – ataki UE (OLAF), organizacji feministycznych, więdnących celebrytów, i WSZYSTKICH!! TELEWIZYJNYCH mediów na Pana.Teraz dochodzi do próby zniszczenia ostatniej Pańskiej reduty wolności – Internetu.

Mam nadzieję, że Pan – a przede wszystkim miliony zdrowo i wolnościowo myślących ludzi – obroni się przed tą niewolniczą ideologią zła.Życzę tego nie tylko Panu, ale także sobie, bo jeśli dopuścimy do zamknięcia ust TAKIEMU wieloletniemu obrońcy wolności, to czeka nas ponura przyszłość inwigilacji i upodlenia.Choć uważam, że Ci, którzy pogodzą się z tym, zasługują na taki los.

Z szacunkiem, serdecznym pozdrowieniem i życzeniem, by te wrogie działania przyniosły odwrotnyskutek:

STANISŁAW ŻÓŁTEK – Prezes Kongresu Nowej Prawicy i partii PolEXIT

Must Read

Oświadczenie dot. szczepień

Szanowni Państwo, zanim jeszcze pojawiły się szczepienia na covid-19, obecnie rządząca grupa polityczna podkreślała dobrowolność ich stosowania. Narracji tej...

400 milionów artystom?

Teraz każdy chyba rozumie czemu PiS nie wprowadza stanu klęski żywiołowej. Bo wówczas musiałby oddać odszkodowanie wszystkim których zniszczył, a tak jak...